Amphenol Industrial 97-3102A24-12PX
97-3102A24-12PX picture photo
Mfg. Part Number
97-3102A24-12PX
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#4 PIN RECP
Datasheet Download
97-3102A24-12PX.pdf
Availability of 97-3102A24-12PX
QUANTITY
97-3102A24-12PX Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3102A24-12PX
Internal Part NumberEIS-97-3102A24-12PX
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3102A24-12PX
Related Links97-3102, 97-3102A24-12PX Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3102A24-12PX Details Description
Related parts for 97-3102A24-12PX
TRANSISTOR RF DMOS SOT161A datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 630V X7R 1808 datasheet.pdf
RES METAL OX 2W 0.68 OHM 5% AXL datasheet.pdf
21P MTA100 CONN ASSY BLU LF datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC BK INC 100W 100V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 400W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 150W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 8POS PIN datasheet.pdf
CABLE ASSY U.FL/U.FL 500MM 1.37 datasheet.pdf
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO-214AC datasheet.pdf
RES 430K OHM 0.4W 5% AXIAL datasheet.pdf