Amphenol Industrial 97-3106A-18-639
97-3106A-18-639 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A-18-639
Datasheet Download
97-3106A-18-639.pdf
Availability of 97-3106A-18-639
QUANTITY
97-3106A-18-639 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A-18-639
Internal Part NumberEIS-97-3106A-18-639
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A-18-639
Related Links97-3106, 97-3106A-18-639 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A-18-639 Details Description
Related parts for 97-3106A-18-639
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPST-NO 10A 125V datasheet.pdf
CONN HEADER 5POS SMD TIN NAT datasheet.pdf
IGBT 1200V 80A 483W TO247-3 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W datasheet.pdf
CAP TANT 180UF 10% 10V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 20K OHM 0.1% 0.8W 2010 datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS PANEL MOUNT PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V datasheet.pdf