Amphenol Industrial 97-3106A12S-3PX-950
97-3106A12S-3PX-950 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A12S-3PX-950
Brief Description
AB 2C 2#16S PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A12S-3PX-950.pdf
Availability of 97-3106A12S-3PX-950
QUANTITY
97-3106A12S-3PX-950 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A12S-3PX-950
Internal Part NumberEIS-97-3106A12S-3PX-950
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A12S-3PX-950
Related Links97-3106A1, 97-3106A12S-3PX-950 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A12S-3PX-950 Details Description
Related parts for 97-3106A12S-3PX-950
CONN LEAD ASSY SGL-END 20AWG 12" datasheet.pdf
RES SMD 24 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
FUSE INDUST 32A 240V BS IEC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
RES 0.33 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf
DSub Connector Plug, Male Pins 11 (10 + 1 Coax or Power) Position datasheet.pdf
OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD datasheet.pdf