Amphenol Industrial 97-3106A14S-9P-639
97-3106A14S-9P-639 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A14S-9P-639
Brief Description
AB 2C 2#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A14S-9P-639.pdf
Availability of 97-3106A14S-9P-639
QUANTITY
97-3106A14S-9P-639 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A14S-9P-639
Internal Part NumberEIS-97-3106A14S-9P-639
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A14S-9P-639
Related Links97-3106A1, 97-3106A14S-9P-639 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A14S-9P-639 Details Description
Related parts for 97-3106A14S-9P-639
IC ENCORE MCU FLASH 1K 28SOIC datasheet.pdf
GUIDE ESD AWARENESS-ENGLISH datasheet.pdf
CONN SOCKET 20-22AWG TIN CRIMP datasheet.pdf
IC FPGA 66 I/O 100VQFP datasheet.pdf
Crystal 9.8304MHz 30ppm Series 60 Ohm -40°C - 85°C Through Hole HC49/US datasheet.pdf
RES 2.74K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 120NH 1.06A 100 MOHM datasheet.pdf
CONN PLUG W/PINS datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 21 Position Panel Mount Solder Cup datasheet.pdf
CAP FILM 680PF 2.5% 630VDC AXIAL datasheet.pdf