Amphenol Industrial 97-3106A18-10S-417
97-3106A18-10S-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A18-10S-417
Brief Description
10-820610-10S
Datasheet Download
97-3106A18-10S-417.pdf
Availability of 97-3106A18-10S-417
QUANTITY
97-3106A18-10S-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A18-10S-417
Internal Part NumberEIS-97-3106A18-10S-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A18-10S-417
Related Links97-3106A1, 97-3106A18-10S-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A18-10S-417 Details Description
Related parts for 97-3106A18-10S-417
CAP CER 10PF 100V NP0 AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 21POS STR 5MM datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4SMD datasheet.pdf
RES SMD 1.3K OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
RES SMD 154K OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
CONN HSG BOX MNT RCPT 9POS datasheet.pdf
CONVERTER MINIMOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
MULTI-PAIR 6COND 22AWG 500' datasheet.pdf
CAP CER 2.2PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf