Amphenol Industrial 97-3106A18-4SZ
97-3106A18-4SZ picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A18-4SZ
Brief Description
AB 4C 4#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A18-4SZ.pdf
Availability of 97-3106A18-4SZ
QUANTITY
97-3106A18-4SZ Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A18-4SZ
Internal Part NumberEIS-97-3106A18-4SZ
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A18-4SZ
Related Links97-3106, 97-3106A18-4SZ Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A18-4SZ Details Description
Related parts for 97-3106A18-4SZ
CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD datasheet.pdf
RES SMD 4.42K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 11PF 500V 1111 datasheet.pdf
CAP FILM 0.082UF 400VDC AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 25W datasheet.pdf
SMD PH.MODULE 38KHZ T.VIEW datasheet.pdf
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CAP CER 10UF 50V X7S 1210 datasheet.pdf
RES SMD 1.47K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 2K OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf