Amphenol Industrial 97-3106A20-24S
97-3106A20-24S picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A20-24S
Brief Description
APH97-3106A20-24S
Datasheet Download
97-3106A20-24S.pdf
Availability of 97-3106A20-24S
QUANTITY
97-3106A20-24S Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A20-24S
Internal Part NumberEIS-97-3106A20-24S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A20-24S
Related Links97-3106, 97-3106A20-24S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A20-24S Details Description
Related parts for 97-3106A20-24S
RES 3.3 OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle USB TypeA, Stacked 2.0 8 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal datasheet.pdf
CAP CER 2PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
VARISTOR 864V 3.5KA DISC 10MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN BASE SIDE ENTRY SZB10 M32 datasheet.pdf
MOD IR RCVR 30KHZ SIDE VIEW datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 45V 3A DO221BC datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 200V SMD datasheet.pdf
CAP CER 24PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf