Amphenol Industrial 97-3106A20-4PY-940
97-3106A20-4PY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A20-4PY-940
Brief Description
AB 4C 4#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A20-4PY-940.pdf
Availability of 97-3106A20-4PY-940
QUANTITY
97-3106A20-4PY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A20-4PY-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A20-4PY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A20-4PY-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A20-4PY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A20-4PY-940 Details Description
Related parts for 97-3106A20-4PY-940
CAP PUSHBUTTON ROUND GREEN datasheet.pdf
FUSE GLASS 63MA 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
POWER STRIP 19" 20A 8OUT 15' datasheet.pdf
3-WAY AIR VALVE datasheet.pdf
IDC SOCKET 0.079 34 POS datasheet.pdf
SMD PH.MODULE 40KHZ T.VIEW4 datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM L-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
FIXED IND 0.9NH 1A 70 MOHM SMD datasheet.pdf