Amphenol Industrial 97-3106A22-12PY-417
97-3106A22-12PY-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A22-12PY-417
Brief Description
AB 5C 3#16, 2#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A22-12PY-417.pdf
Availability of 97-3106A22-12PY-417
QUANTITY
97-3106A22-12PY-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A22-12PY-417
Internal Part NumberEIS-97-3106A22-12PY-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A22-12PY-417
Related Links97-3106A2, 97-3106A22-12PY-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A22-12PY-417 Details Description
Related parts for 97-3106A22-12PY-417
FERRULE WIRE YELLOW 18AWG 5000RL datasheet.pdf
THYRISTOR 800V 12A DPAK datasheet.pdf
RES MO 1W 750 OHM 2% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT HV-190 R/A DUAL 40POS datasheet.pdf
RES SMD 2.7 OHM 5% 3W 4122 datasheet.pdf
CONN PLUG 11 POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 6V datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CONN EDGECARD 140POS .100" datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONN SOCKT IDC 34POS W/O KEY TIN datasheet.pdf
8POS,TAB 1.6X0.6,TAB HSG,ASSY datasheet.pdf