Amphenol Industrial 97-3106A22-16PZ-940
97-3106A22-16PZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A22-16PZ-940
Brief Description
AB 9C 6#16, 3#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A22-16PZ-940.pdf
Availability of 97-3106A22-16PZ-940
QUANTITY
97-3106A22-16PZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A22-16PZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A22-16PZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A22-16PZ-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A22-16PZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A22-16PZ-940 Details Description
Related parts for 97-3106A22-16PZ-940
FERRITE CHIP 600 OHM 300MA 0402 datasheet.pdf
Connector Receptacle 29 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES SMD 21K OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES 4.22K OHM 1/4W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 16PF 100V T2H 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
PREMO-FLEX 1.25 JMPR LGT 102 TYP datasheet.pdf
CABLE 5POS datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 60W datasheet.pdf
8200UF 100V 51X92 85C ST datasheet.pdf