Amphenol Industrial 97-3106A22-20PW-940
97-3106A22-20PW-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A22-20PW-940
Brief Description
AB 9C 9#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A22-20PW-940.pdf
Availability of 97-3106A22-20PW-940
QUANTITY
97-3106A22-20PW-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A22-20PW-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A22-20PW-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A22-20PW-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A22-20PW-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A22-20PW-940 Details Description
Related parts for 97-3106A22-20PW-940
CONN RCA JACK DUAL R/A RED/BLK datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 2KB FLASH 32VQFN datasheet.pdf
FIXED IND 11NH 600MA 130 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
CBL ASSY PIGTAIL 5' CRIMP NM-NM datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION datasheet.pdf
RES SMD 150 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
PCB CONN CARRIER 2.54MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .100" datasheet.pdf
Connector Header 72 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONN RCPT 48POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
CAP FILM 0.001UF 10% 310VAC AXIA datasheet.pdf