Amphenol Industrial 97-3106A22-23PY-940
97-3106A22-23PY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A22-23PY-940
Brief Description
AB 8C 8#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A22-23PY-940.pdf
Availability of 97-3106A22-23PY-940
QUANTITY
97-3106A22-23PY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A22-23PY-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A22-23PY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A22-23PY-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A22-23PY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A22-23PY-940 Details Description
Related parts for 97-3106A22-23PY-940
IC 10-BIT SERIAL D/A 8-SOIC datasheet.pdf
IC REG LDO 4.6V 0.3A SOT89-5 datasheet.pdf
IC SRAM 72MBIT 250MHZ 165FBGA datasheet.pdf
RES SMD 15.8 OHM 1W 1812 WIDE datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 5POS R/A 3.5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
RES 2M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 40A 115VAC 28VDC datasheet.pdf
RES 75 OHM 8W 0.05% TO220 datasheet.pdf
RES SMD 29.1K OHM 0.1% 3/8W 0603 datasheet.pdf
PWRBLADE R/A STB REC datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 780MA 600 MOHM datasheet.pdf