Amphenol Industrial 97-3106A24-12SZ-417
97-3106A24-12SZ-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A24-12SZ-417
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#4 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A24-12SZ-417.pdf
Availability of 97-3106A24-12SZ-417
QUANTITY
97-3106A24-12SZ-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A24-12SZ-417
Internal Part NumberEIS-97-3106A24-12SZ-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A24-12SZ-417
Related Links97-3106A2, 97-3106A24-12SZ-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A24-12SZ-417 Details Description
Related parts for 97-3106A24-12SZ-417
INDUCT ARRAY 2 COIL 15UH SMD datasheet.pdf
LED 3MM RT ANG LOW CUR YEL PCMNT datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 15A 125V datasheet.pdf
CARDEDGE HIPRO 72POS DL .100 BLK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 500W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
MP2000 260IF DEVICENET MODULE datasheet.pdf
IC LED DRIVER 16CSP datasheet.pdf
CAP FILM 8.2NF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf