Amphenol Industrial 97-3106A24-28SZ-940
97-3106A24-28SZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A24-28SZ-940
Brief Description
AB 24C 24#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A24-28SZ-940.pdf
Availability of 97-3106A24-28SZ-940
QUANTITY
97-3106A24-28SZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A24-28SZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A24-28SZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A24-28SZ-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A24-28SZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A24-28SZ-940 Details Description
Related parts for 97-3106A24-28SZ-940
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC PRIORITY ENCODER SGL 16DIP datasheet.pdf
RES 2.40K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
CONN RCPT 128POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
1/0 AWG STAGE LIGHTING BLK MISC datasheet.pdf
IC OPAMP R-R 10MHZ 10MSOP datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X35MM L-TAB datasheet.pdf
RES SMD 2.2 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN datasheet.pdf