Amphenol Industrial 97-3106A28-15PW-940
97-3106A28-15PW-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A28-15PW-940
Brief Description
AB 35C 35#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A28-15PW-940.pdf
Availability of 97-3106A28-15PW-940
QUANTITY
97-3106A28-15PW-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A28-15PW-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A28-15PW-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A28-15PW-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A28-15PW-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A28-15PW-940 Details Description
Related parts for 97-3106A28-15PW-940
CONN EDGECARD 52POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
Connector Receptacle, Elevated Socket 60 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC COMPARATOR GP LV QUAD 14QFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
CAP ARRAY 47PF 25V NP0 0612 datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T766 datasheet.pdf
FIXED IND 15MH 36MA 45 OHM TH datasheet.pdf