Amphenol Industrial 97-3106A36-15PZ-940
97-3106A36-15PZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A36-15PZ-940
Brief Description
AB 35C 35#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A36-15PZ-940.pdf
Availability of 97-3106A36-15PZ-940
QUANTITY
97-3106A36-15PZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A36-15PZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A36-15PZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A36-15PZ-940
Related Links97-3106A3, 97-3106A36-15PZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A36-15PZ-940 Details Description
Related parts for 97-3106A36-15PZ-940
IC OPAMP GP 1MHZ RRO 8VSSOP datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 20V 3.5A 8-SOIC datasheet.pdf
IC 12-BIT 40MHZ A/D CONV 28-SOIC datasheet.pdf
IC DUAL 2-4 DECOD/DEMUX 16-SSOP datasheet.pdf
CAP FILM 0.015UF 2% 400VDC RAD datasheet.pdf
RES SMD 887K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
RES 130 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 8-DFN datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT datasheet.pdf
MICRO 9C SKT 18" RECP datasheet.pdf