Amphenol Industrial 97-3106B14S-2PY-417-940
97-3106B14S-2PY-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B14S-2PY-417-940
Brief Description
AB 4C 4#16S PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B14S-2PY-417-940.pdf
Availability of 97-3106B14S-2PY-417-940
QUANTITY
97-3106B14S-2PY-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B14S-2PY-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B14S-2PY-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B14S-2PY-417-940
Related Links97-3106B14S, 97-3106B14S-2PY-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B14S-2PY-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B14S-2PY-417-940
RECTIFIER BRIDGE 600V 25A D-34A datasheet.pdf
IC CONTROLLER PWM BUCK 14-SOIC datasheet.pdf
BOX ALUM UNPAINTED 3.86"LX2.52"W datasheet.pdf
Connector Receptacle 14 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
CARDEDGE LO PRO 12POS .156 GRN datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 25V NP0 1206 datasheet.pdf
SWITCH ROTARY ESD T/H SP GOLD datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 57.6 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC GATE DVR 7.6A LO SIDE SOT23-6 datasheet.pdf
IC PWR AMP MMIC PHEMT 1W 32QFN datasheet.pdf
Low Cost, 2.7 V to 5.5 V, Micropower Temperature Switches in SOT-23 IC datasheet.pdf