Amphenol Industrial 97-3106B18-20P-CGMSS4
97-3106B18-20P-CGMSS4 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B18-20P-CGMSS4
Brief Description
97-3106B18-20P W/ CG
Datasheet Download
97-3106B18-20P-CGMSS4.pdf
Availability of 97-3106B18-20P-CGMSS4
QUANTITY
97-3106B18-20P-CGMSS4 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B18-20P-CGMSS4
Internal Part NumberEIS-97-3106B18-20P-CGMSS4
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B18-20P-CGMSS4
Related Links97-3106B18, 97-3106B18-20P-CGMSS4 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B18-20P-CGMSS4 Details Description
Related parts for 97-3106B18-20P-CGMSS4
IC INVERTER DUAL 4-INPUT 20TSSOP datasheet.pdf
FUSE GLASS 5A 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 630V NP0 1825 datasheet.pdf
RES SMD 6.34K OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 4POS STR datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 1.8A 110 MOHM SMD datasheet.pdf
IC DRIVER LOW SIDE SOT-223-4 datasheet.pdf
TRANSFORMER FLYBACK 21UH SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS PANEL MNT RA SKT datasheet.pdf
Connector Socket 50 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf