Amphenol Industrial 97-3106B20-14PX-417-940
97-3106B20-14PX-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-14PX-417-940
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-14PX-417-940.pdf
Availability of 97-3106B20-14PX-417-940
QUANTITY
97-3106B20-14PX-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-14PX-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-14PX-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-14PX-417-940
Related Links97-3106B20-, 97-3106B20-14PX-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-14PX-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B20-14PX-417-940
RELAY OPTO MULTIFUNC 120MA 8-SMD datasheet.pdf
RES SMD 47.5KOHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 5VIN 12V DIP UNREG datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
RES 649 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
REAR CUT-OFF BLADE datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER +/-12V 20W datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
CRYSTAL 6.00 MHZ 20.0PF SMD datasheet.pdf