Amphenol Industrial 97-3106B20-15P-417
97-3106B20-15P-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-15P-417
Brief Description
AB 7C 7#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-15P-417.pdf
Availability of 97-3106B20-15P-417
QUANTITY
97-3106B20-15P-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-15P-417
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-15P-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-15P-417
Related Links97-3106B2, 97-3106B20-15P-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-15P-417 Details Description
Related parts for 97-3106B20-15P-417
RES 191K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
LAMP INCAND T-1 LOW VOLTAGE datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 800V 5A DO201AD datasheet.pdf
Crystal 6.0000MHz 50ppm 20pF 80 Ohm -20°C - 70°C Through Hole HC49/US datasheet.pdf
RES 22.1K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
EDGE SENSOR datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 2A SYNC 14TSSOP datasheet.pdf
FIXED IND 390NH 1.1A 118 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 2.61 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 1 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CRYSTAL 37.000 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf