Amphenol Industrial 97-3106B20-19SY-940
97-3106B20-19SY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-19SY-940
Brief Description
AB 3C 3#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-19SY-940.pdf
Availability of 97-3106B20-19SY-940
QUANTITY
97-3106B20-19SY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-19SY-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-19SY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-19SY-940
Related Links97-3106B2, 97-3106B20-19SY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-19SY-940 Details Description
Related parts for 97-3106B20-19SY-940
OSC XO 25.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN HEADER 110POS TYPE A VERT datasheet.pdf
MOSFET N-CH 20V 77A D2PAK datasheet.pdf
IC SRAM 256KBIT 25NS 84PLCC datasheet.pdf
TRI CON PIN 20 HGLD MACH THICK datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 2SMD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
SYSTEM datasheet.pdf
CAP CER 22PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
CAP FILM 2.7NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf