Amphenol Industrial 97-3106B20-27S-417
97-3106B20-27S-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-27S-417
Brief Description
AB 14C 14#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-27S-417.pdf
Availability of 97-3106B20-27S-417
QUANTITY
97-3106B20-27S-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-27S-417
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-27S-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-27S-417
Related Links97-3106B2, 97-3106B20-27S-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-27S-417 Details Description
Related parts for 97-3106B20-27S-417
CONN EDGECARD 44POS .156 WW datasheet.pdf
CONN MOD JACK 6P4C R/A UNSHLD datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
FIXED IND 47MH 70MA 100 OHM TH datasheet.pdf
RES 100 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 20% 50V AXIAL datasheet.pdf
XCEDE HD 2W 3PVH 4COL datasheet.pdf
SUPP RC NETWORK .25UF 150OHM datasheet.pdf
CABLE datasheet.pdf
CAP FILM 0.027UF 5% 100VDC RDL datasheet.pdf