Amphenol Industrial 97-3106B20-4PY-417-940
97-3106B20-4PY-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-4PY-417-940
Brief Description
AB 4C 4#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-4PY-417-940.pdf
Availability of 97-3106B20-4PY-417-940
QUANTITY
97-3106B20-4PY-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-4PY-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-4PY-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-4PY-417-940
Related Links97-3106B20-, 97-3106B20-4PY-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-4PY-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B20-4PY-417-940
RES 324K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG CTRLR BST FLYBK PWM 8DIP datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV OPN COLLECTOR 8SO datasheet.pdf
Crystal 20.0000MHz 20ppm 32pF 40 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 15POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CAP POLY 1.5UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
CONN HDR 76POS 1.27MM SMD datasheet.pdf