Amphenol Industrial 97-3106B22-10PY
97-3106B22-10PY picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-10PY
Brief Description
AB 4C 4#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-10PY.pdf
Availability of 97-3106B22-10PY
QUANTITY
97-3106B22-10PY Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-10PY
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-10PY
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-10PY
Related Links97-3106, 97-3106B22-10PY Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-10PY Details Description
Related parts for 97-3106B22-10PY
IC OPAMP GP 5.6MHZ RRO 14TSSOP datasheet.pdf
IC SWITCH BUS QUAD FET 14-TVSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX QUAD 2X1 42WQFN datasheet.pdf
RES SMD 12.1K OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf
RES 22.1 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 75K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
ADHESIVE MARKER CARD 11-20 datasheet.pdf
CONN SOCKET IDC DUAL 10POS datasheet.pdf
CONN RCPT 30POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 7 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 1.3A 360 MOHM datasheet.pdf