Amphenol Industrial 97-3106B22-22SY-417-940
97-3106B22-22SY-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-22SY-417-940
Brief Description
AB 4C 4#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-22SY-417-940.pdf
Availability of 97-3106B22-22SY-417-940
QUANTITY
97-3106B22-22SY-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-22SY-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-22SY-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-22SY-417-940
Related Links97-3106B22-, 97-3106B22-22SY-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-22SY-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B22-22SY-417-940
IDC CABLE - MPR26K/MC26G/MPR26K datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE datasheet.pdf
CAP CER 39PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 48TQFP datasheet.pdf
BUFFR NONINVRT 3-ST/LN DR SOIC20 datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS W/PIN INLINE datasheet.pdf
RES 499 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 8.25K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 470MA 900 MOHM datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 350MA 1 OHM SMD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf