Amphenol Industrial 97-3106B22-23PW-417-940
97-3106B22-23PW-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-23PW-417-940
Brief Description
AB 8C 8#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-23PW-417-940.pdf
Availability of 97-3106B22-23PW-417-940
QUANTITY
97-3106B22-23PW-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-23PW-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-23PW-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-23PW-417-940
Related Links97-3106B22-, 97-3106B22-23PW-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-23PW-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B22-23PW-417-940
CONN HDR DUAL 76POS .100 SRT TIN datasheet.pdf
MTA CONN ASSY 28 AWG STD 20POS datasheet.pdf
TVS DIODE 70.1VWM 118.65VC DO15 datasheet.pdf
RES 39.2K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M2 NYLON 21MM datasheet.pdf
381 TB PLUGGABLE PLUG WF datasheet.pdf
CAP FILM 0.082UF 20% 1KVDC RAD datasheet.pdf
CRYSTAL 26.000 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf
CAP FILM 1.5UF 10% 310VAC AXIAL datasheet.pdf