Amphenol Industrial 97-3106B22-2SW-417
97-3106B22-2SW-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-2SW-417
Brief Description
AB 3C 3#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-2SW-417.pdf
Availability of 97-3106B22-2SW-417
QUANTITY
97-3106B22-2SW-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-2SW-417
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-2SW-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-2SW-417
Related Links97-3106B2, 97-3106B22-2SW-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-2SW-417 Details Description
Related parts for 97-3106B22-2SW-417
IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 8DFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130POS .050 SMD datasheet.pdf
MOD THYRISTOR DUAL 1800V TO240AA datasheet.pdf
TVS DIODE 8VC 38TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 19.6K OHM 1/2W 1206 WIDE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 100W datasheet.pdf
MOD CTLR PROGR BL1700 16IN 16OUT datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
CABLE 4POS datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS INLINE SKT datasheet.pdf
ZQSFP+ STKD 2X3 datasheet.pdf
CAP FILM 180PF 5% 2000VDC RAD datasheet.pdf