Amphenol Industrial 97-3106B22-34SZ-940
97-3106B22-34SZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-34SZ-940
Brief Description
AB 5C 2#16, 3#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-34SZ-940.pdf
Availability of 97-3106B22-34SZ-940
QUANTITY
97-3106B22-34SZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-34SZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-34SZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-34SZ-940
Related Links97-3106B2, 97-3106B22-34SZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-34SZ-940 Details Description
Related parts for 97-3106B22-34SZ-940
IC REGIST PAR-IN/SER-OUT 16-DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP MICA 360PF 1% 500V RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 6.3V 10% 2312 datasheet.pdf
CAP CER 680PF 500V NP0 1808 datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS POTTING W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 4.75K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 15V 6W datasheet.pdf
CAP CER 2.2PF 1.5KV NP0 1111 datasheet.pdf