Amphenol Industrial 97-3106B24-12PW-940
97-3106B24-12PW-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B24-12PW-940
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#4 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B24-12PW-940.pdf
Availability of 97-3106B24-12PW-940
QUANTITY
97-3106B24-12PW-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B24-12PW-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B24-12PW-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B24-12PW-940
Related Links97-3106B2, 97-3106B24-12PW-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B24-12PW-940 Details Description
Related parts for 97-3106B24-12PW-940
HEATSHRINK POLY 1/16"X4' CLR datasheet.pdf
CAP CER 1UF 10V X5R 0805 datasheet.pdf
CARDEDGE 12POS DL .156 GREEN PCB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
RES 196 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf