Amphenol Industrial 97-3106B24-20SX-417
97-3106B24-20SX-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B24-20SX-417
Brief Description
AB 11C 9#16, 2#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B24-20SX-417.pdf
Availability of 97-3106B24-20SX-417
QUANTITY
97-3106B24-20SX-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B24-20SX-417
Internal Part NumberEIS-97-3106B24-20SX-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B24-20SX-417
Related Links97-3106B2, 97-3106B24-20SX-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B24-20SX-417 Details Description
Related parts for 97-3106B24-20SX-417
BATTRAX SLIC DUAL NEG 500A MS013 datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS .100 SGL STR SMD datasheet.pdf
RES SMD 3.57K OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
TVS DIODE 376VWM 600VC DO15 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 3POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
25P MTA100 CONN ASSY ON TAPE datasheet.pdf
RES 8.25 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 20W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 100POS CABLE SKT datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 40A datasheet.pdf