Amphenol Industrial 97-3107A12S-3PX-940
97-3107A12S-3PX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A12S-3PX-940
Brief Description
AB 2C 2#16S PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107A12S-3PX-940.pdf
Availability of 97-3107A12S-3PX-940
QUANTITY
97-3107A12S-3PX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A12S-3PX-940
Internal Part NumberEIS-97-3107A12S-3PX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A12S-3PX-940
Related Links97-3107A1, 97-3107A12S-3PX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A12S-3PX-940 Details Description
Related parts for 97-3107A12S-3PX-940
FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
RES SMD 97.6OHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 5 OHM 5% 10W datasheet.pdf
CAP LARGE PANEL INDICATOR CLEAR datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
FILTER SAW 447.725MHZ SMD datasheet.pdf
PCB HANDLE A datasheet.pdf
IC TXRX MCU 16KB 768B RAM 36QFN datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
CAP FILM 15NF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf