Amphenol Industrial 97-3107A22-11SZ-417
97-3107A22-11SZ-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A22-11SZ-417
Brief Description
AB 2C 2#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107A22-11SZ-417.pdf
Availability of 97-3107A22-11SZ-417
QUANTITY
97-3107A22-11SZ-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A22-11SZ-417
Internal Part NumberEIS-97-3107A22-11SZ-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A22-11SZ-417
Related Links97-3107A2, 97-3107A22-11SZ-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A22-11SZ-417 Details Description
Related parts for 97-3107A22-11SZ-417
CAP CER 10000PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
VARISTOR 675V 10KA DISC 20MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 500V X7R 0805 datasheet.pdf
CAP CER 22UF 10V X7R 1206 datasheet.pdf
IC ADC LP 12-BIT 250MSPS 48-QFN datasheet.pdf
CONN TERM BLK 12POS 7.5MM R/A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 25W datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .100" datasheet.pdf
ACAB 4C 4#16S PIN PLUG datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 70V 15MA SOD523 datasheet.pdf