Amphenol Industrial 97-3107A22-8SX-417-940
97-3107A22-8SX-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A22-8SX-417-940
Brief Description
AB 2C 2#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107A22-8SX-417-940.pdf
Availability of 97-3107A22-8SX-417-940
QUANTITY
97-3107A22-8SX-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A22-8SX-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107A22-8SX-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A22-8SX-417-940
Related Links97-3107A22-, 97-3107A22-8SX-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A22-8SX-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107A22-8SX-417-940
CONN DIN RECEPT 2ROW STD PC TYPE datasheet.pdf
IC DAC 14BIT I2C V-OUT 10-DFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 15 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
IC ADC 16BIT SPI 1MSPS 16MSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 12POS PIN datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 5% 50V AXIAL datasheet.pdf