Amphenol Industrial 97-3107A24-12SY-940
97-3107A24-12SY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A24-12SY-940
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#4 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107A24-12SY-940.pdf
Availability of 97-3107A24-12SY-940
QUANTITY
97-3107A24-12SY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A24-12SY-940
Internal Part NumberEIS-97-3107A24-12SY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A24-12SY-940
Related Links97-3107A2, 97-3107A24-12SY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A24-12SY-940 Details Description
Related parts for 97-3107A24-12SY-940
LED GREEN DIFF 1X5MM RECT T/H datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 1.8A 100 MOHM SMD datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10V 20% 0603 datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 150MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V datasheet.pdf
OSC PROG 3.3V LVDS LOW 20PPM datasheet.pdf
DIE SET 20-10 AWG OPEN BARREL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP12T datasheet.pdf
OSC PROG 1.3NS 50PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
CONN ARRAY MALE 240POS SMD datasheet.pdf