Amphenol Industrial 97-3107B20-14S-940
97-3107B20-14S-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B20-14S-940
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B20-14S-940.pdf
Availability of 97-3107B20-14S-940
QUANTITY
97-3107B20-14S-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B20-14S-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B20-14S-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B20-14S-940
Related Links97-3107B2, 97-3107B20-14S-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B20-14S-940 Details Description
Related parts for 97-3107B20-14S-940
RES 300K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64LQFP datasheet.pdf
CONN RP-MCX PLUG 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 6POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC POT DGTL LOW PWR SOT23-6 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 25W datasheet.pdf
DISPLAY 1DGT RED LC 0.52" CA datasheet.pdf
CAP TANT 0.047UF 20% 100V AXIAL datasheet.pdf