Amphenol Industrial 97-3107B20-15S-940
97-3107B20-15S-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B20-15S-940
Brief Description
AB 7C 7#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B20-15S-940.pdf
Availability of 97-3107B20-15S-940
QUANTITY
97-3107B20-15S-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B20-15S-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B20-15S-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B20-15S-940
Related Links97-3107B2, 97-3107B20-15S-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B20-15S-940 Details Description
Related parts for 97-3107B20-15S-940
CAP FILM 220PF 5% 50VDC 0805 datasheet.pdf
BOX ALUM BLACK 7.4"L X 4.72"W datasheet.pdf
THERMISTOR PTC 3 OHM 5% 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
RES 255K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 2.4K OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156" datasheet.pdf
Connector Header 70 Position 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X12MM XCUT T412 datasheet.pdf
CONVEYOR datasheet.pdf
IC REG BUCK 5V 1.5A datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC datasheet.pdf