Amphenol Industrial 97-3107B20-27PZ-417-940
97-3107B20-27PZ-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B20-27PZ-417-940
Brief Description
AB 14C 14#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B20-27PZ-417-940.pdf
Availability of 97-3107B20-27PZ-417-940
QUANTITY
97-3107B20-27PZ-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B20-27PZ-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B20-27PZ-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B20-27PZ-417-940
Related Links97-3107B20-, 97-3107B20-27PZ-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B20-27PZ-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107B20-27PZ-417-940
IC MCU 8BIT 24KB FLASH 40DIP datasheet.pdf
MOSFET P-CH 20V 10A SSOT-8 datasheet.pdf
IC VREF SERIES 5V 8SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
TVS DIODE 5.8VWM 10.5VC SMB datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 9-18VIN 12VOUT datasheet.pdf
RES SMD 10M OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC MCU ARM 512KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
CIR BRKR THRMMAG 8A 250VAC 65VDC datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
Dual 600 MHz, 50 mW Current Feedback Amplifier IC datasheet.pdf