Amphenol Industrial 97-3107B22-10SX-940
97-3107B22-10SX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B22-10SX-940
Brief Description
AB 4C 4#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B22-10SX-940.pdf
Availability of 97-3107B22-10SX-940
QUANTITY
97-3107B22-10SX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B22-10SX-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B22-10SX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B22-10SX-940
Related Links97-3107B2, 97-3107B22-10SX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B22-10SX-940 Details Description
Related parts for 97-3107B22-10SX-940
CONN HEADER .100 DUAL STR 26POS datasheet.pdf
CARDEDGE 24POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
SENS PROX M12 5MM DC3W-NC datasheet.pdf
PANEL INNER 6.25X4.25" GREY datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
Crystal 20.0000MHz 30ppm 12pF 40 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CONN HDR 22POS 2MM SMD R/A datasheet.pdf
FIXED IND 210NH 280MA 1.98 OHM datasheet.pdf
8" LOW PROF GRIPTIE BLACK datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS PNL MNT PIN datasheet.pdf