Amphenol Industrial 97-3107B22-16PW-417-940
97-3107B22-16PW-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B22-16PW-417-940
Brief Description
AB 9C 6#16, 3#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B22-16PW-417-940.pdf
Availability of 97-3107B22-16PW-417-940
QUANTITY
97-3107B22-16PW-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B22-16PW-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B22-16PW-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B22-16PW-417-940
Related Links97-3107B22-, 97-3107B22-16PW-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B22-16PW-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107B22-16PW-417-940
LED 3MM GAP DIFF GRN RA HOUSING datasheet.pdf
CONN CARDEDGE 200POS .050" SMD datasheet.pdf
CABLE 3POS VALVE PLUG-WIRE 5M datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 16V 10% 2917 datasheet.pdf
BNC CRIMP PLUG FOR BELDEN 9240 datasheet.pdf
KK 100 HDR FRLK RTAN 12POS datasheet.pdf
Connector Socket 82 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
DIODE ZENER 9.1V 200MW SOD323 datasheet.pdf
IC PLL RF FREQ SYNTHESIZER 20QFN datasheet.pdf
OSC MEMS 8.0000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf