Amphenol Industrial 97-3107B22-16S
97-3107B22-16S picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B22-16S
Brief Description
AB 9C 6#16, 3#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B22-16S.pdf
Availability of 97-3107B22-16S
QUANTITY
97-3107B22-16S Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B22-16S
Internal Part NumberEIS-97-3107B22-16S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B22-16S
Related Links97-3107, 97-3107B22-16S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B22-16S Details Description
Related parts for 97-3107B22-16S
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 41W datasheet.pdf
CAP FILM 0.056UF 20% 440VAC RAD datasheet.pdf
CONN PLUG 2 POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
RES 1M OHM 3/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 5.83K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 5% 6V AXIAL datasheet.pdf
RTRCTBLE BANANA PLUG BK datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V datasheet.pdf
SCR 1200V 55A TO-247 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE datasheet.pdf
CAP CER 4.7UF 16V X7R 1206 datasheet.pdf
CAP FILM 33NF 10% 250VDC AXIAL datasheet.pdf