Amphenol Industrial 97-3107B24-12P-940
97-3107B24-12P-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B24-12P-940
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#4 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B24-12P-940.pdf
Availability of 97-3107B24-12P-940
QUANTITY
97-3107B24-12P-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B24-12P-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B24-12P-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B24-12P-940
Related Links97-3107B2, 97-3107B24-12P-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B24-12P-940 Details Description
Related parts for 97-3107B24-12P-940
TRANS NPN 10V 0.5A TO-92 datasheet.pdf
RES SMD 1.2 OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .156 WW datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 500MA 12V datasheet.pdf
IC TRANSMITTER ASK/FSK 16-SOIC datasheet.pdf
CONN CABLE CLAMP SZ 10 OLIVE datasheet.pdf
CONN FPC TOP 19POS 1.00MM R/A datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 26POS SKT datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.3A SOT23-5L datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 5% 15V 2214 datasheet.pdf