Amphenol Industrial 97-3107B28-12S-417
97-3107B28-12S-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B28-12S-417
Brief Description
AB 26C 26#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B28-12S-417.pdf
Availability of 97-3107B28-12S-417
QUANTITY
97-3107B28-12S-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B28-12S-417
Internal Part NumberEIS-97-3107B28-12S-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B28-12S-417
Related Links97-3107B2, 97-3107B28-12S-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B28-12S-417 Details Description
Related parts for 97-3107B28-12S-417
BOX ALUM UNPAINTED 6.02"LX3.27"W datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST DUAL 20DIP datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 5.08MM 12POS PCB datasheet.pdf
CAP CER 12PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
RES SMD 845 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
RES 11.8K OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Socket 5 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf