Amphenol Industrial 97-3108A16-12S-417
97-3108A16-12S-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A16-12S-417
Brief Description
AB 1C 1#4 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108A16-12S-417.pdf
Availability of 97-3108A16-12S-417
QUANTITY
97-3108A16-12S-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A16-12S-417
Internal Part NumberEIS-97-3108A16-12S-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A16-12S-417
Related Links97-3108A1, 97-3108A16-12S-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A16-12S-417 Details Description
Related parts for 97-3108A16-12S-417
RES SMD 3.74K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
FUSE CLIP CARTRIDGE PCB datasheet.pdf
FUSE 20A 1200V 20X127MM FERRULE datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 1A DO213AB datasheet.pdf
BUZZ VDC 2.9KHZ FAST PULSE datasheet.pdf
ZMOTION BUNDLE W/NICERA 8SOIC datasheet.pdf
VARISTOR 387V 2.5KA DISC 10MM datasheet.pdf
CAP CER 3.3PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 6POS PIN datasheet.pdf