Amphenol Industrial 97-3108A20-15PW-417-940
97-3108A20-15PW-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A20-15PW-417-940
Brief Description
AB 7C 7#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108A20-15PW-417-940.pdf
Availability of 97-3108A20-15PW-417-940
QUANTITY
97-3108A20-15PW-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A20-15PW-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3108A20-15PW-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A20-15PW-417-940
Related Links97-3108A20-, 97-3108A20-15PW-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A20-15PW-417-940 Details Description
Related parts for 97-3108A20-15PW-417-940
PWR SUP MEDICAL 5V/+12V/-12V 15W datasheet.pdf
CABLE 50POS-16POS SOCKET 0.5M datasheet.pdf
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V datasheet.pdf
CONN FIBER ESCON PLUG DUPLX datasheet.pdf
RES 4.64K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf