Amphenol Industrial 97-3108A20-7SX-417-940
97-3108A20-7SX-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A20-7SX-417-940
Brief Description
AB 8C 8#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108A20-7SX-417-940.pdf
Availability of 97-3108A20-7SX-417-940
QUANTITY
97-3108A20-7SX-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A20-7SX-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3108A20-7SX-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A20-7SX-417-940
Related Links97-3108A20-, 97-3108A20-7SX-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A20-7SX-417-940 Details Description
Related parts for 97-3108A20-7SX-417-940
POT SLIDE 10K OHM .5W 100MM datasheet.pdf
IC EEPROM 1KBIT 400KHZ 8SOIC datasheet.pdf
RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 24V datasheet.pdf
RES SMD 4.3K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK ISO VM 20TSSOP datasheet.pdf
IC EEPROM 2KBIT 2MHZ 28TSSOP datasheet.pdf
BRD SPT REST MNT ADHESIVE 11.1MM datasheet.pdf
CONN HEADER 26POS 3.81MM VERT BK datasheet.pdf
IC OSC VCXO 212.5MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
POE GIGA MINIMC TX/LX-CWDM-SM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110POS .100" datasheet.pdf
CONN PLUG 32POS INLINE PIN RA datasheet.pdf