Amphenol Industrial 97-3108A20-8SX-940
97-3108A20-8SX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A20-8SX-940
Brief Description
AB 6C 4#16, 2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108A20-8SX-940.pdf
Availability of 97-3108A20-8SX-940
QUANTITY
97-3108A20-8SX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A20-8SX-940
Internal Part NumberEIS-97-3108A20-8SX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A20-8SX-940
Related Links97-3108A2, 97-3108A20-8SX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A20-8SX-940 Details Description
Related parts for 97-3108A20-8SX-940
SLIT HARNESS WRAP NYLON 50M datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 110V datasheet.pdf
IC ADC 16BIT 130MSPS 100-TQFP datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 4.5-9VIN +/-12VOUT datasheet.pdf
RES SMD 2.7K OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 50V 20% 2312 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
FUSE BF INLINE 10MM2 SILIC. datasheet.pdf
RES CHAS MNT 402 OHM 1% 20W datasheet.pdf
TRANS NPN 30V 1.5A CPH3 datasheet.pdf
FIXED IND 220NH 690MA 160 MOHM datasheet.pdf
CAP FILM 15NF 10% 1000VDC RAD datasheet.pdf