Amphenol Industrial 97-3108B22-12PW-417-940
97-3108B22-12PW-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B22-12PW-417-940
Brief Description
AB 5C 3#16, 2#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B22-12PW-417-940.pdf
Availability of 97-3108B22-12PW-417-940
QUANTITY
97-3108B22-12PW-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B22-12PW-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B22-12PW-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B22-12PW-417-940
Related Links97-3108B22-, 97-3108B22-12PW-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B22-12PW-417-940 Details Description
Related parts for 97-3108B22-12PW-417-940
FERRITE BEAD ARRAY 22 OHM 0804 datasheet.pdf
CONN HD MOD EXTRACT AID/STR REL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
64P.IEC-G FEM.CONN. datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 50V S2H 1206 datasheet.pdf
RES 499 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf
EXL UNITIZED WHEEL 2" 2S FIN datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM L-TAB datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 27 Circuit 0.433" (11.00mm) datasheet.pdf