Amphenol Industrial 97-3108B22-16S-417-940
97-3108B22-16S-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B22-16S-417-940
Brief Description
AB 9C 6#16, 3#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B22-16S-417-940.pdf
Availability of 97-3108B22-16S-417-940
QUANTITY
97-3108B22-16S-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B22-16S-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B22-16S-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B22-16S-417-940
Related Links97-3108B22-, 97-3108B22-16S-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B22-16S-417-940 Details Description
Related parts for 97-3108B22-16S-417-940
CONN 5POS MINI-DIN MET PANEL MNT datasheet.pdf
COMPILER SW/SPT HCS08 datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1.5A 16HTSSOP datasheet.pdf
RELAY CONTACTOR 3PST 40A 480V datasheet.pdf
RES 8.66 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
ANT&ENCL 900MHZ 8DBI CVR FSMF datasheet.pdf
RES 8.2 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X6MM XCUT datasheet.pdf
CAP CER 22PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf
OSC MEMS CONFIGURABLE OUTPUT datasheet.pdf
IC MCU 16BIT FRAM 64KB 64VQFN datasheet.pdf
CAP CER 4.7UF 6.3V 20% X5R 0402 datasheet.pdf