Amphenol Industrial 97-3108B28-11SX-417
97-3108B28-11SX-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B28-11SX-417
Brief Description
AB 22C 18#16, 4#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B28-11SX-417.pdf
Availability of 97-3108B28-11SX-417
QUANTITY
97-3108B28-11SX-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B28-11SX-417
Internal Part NumberEIS-97-3108B28-11SX-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B28-11SX-417
Related Links97-3108B2, 97-3108B28-11SX-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B28-11SX-417 Details Description
Related parts for 97-3108B28-11SX-417
IC BUS TRANSCEIVER 8BIT 24SOIC datasheet.pdf
CONN FFC VERT 11POS 1.00MM SMD datasheet.pdf
RES SMD 562K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 9POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 35V T/H datasheet.pdf
CONN HEADER 52POS 1MM GOLD SMD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.81MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
RES 2 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.5V datasheet.pdf