Amphenol Industrial 97-3108B28-11SZ-417
97-3108B28-11SZ-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B28-11SZ-417
Brief Description
AB 22C 18#16, 4#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B28-11SZ-417.pdf
Availability of 97-3108B28-11SZ-417
QUANTITY
97-3108B28-11SZ-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B28-11SZ-417
Internal Part NumberEIS-97-3108B28-11SZ-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B28-11SZ-417
Related Links97-3108B2, 97-3108B28-11SZ-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B28-11SZ-417 Details Description
Related parts for 97-3108B28-11SZ-417
CARDEDGE 50POS DUAL .125 GREEN datasheet.pdf
IC REGIST BUFF 25BIT DDR2 96-BGA datasheet.pdf
TVS DIODE 110VWM 196VC P600 datasheet.pdf
11P MTA156 CONN ASSY 18AWG ORA datasheet.pdf
RES 14.3K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
RES 250 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
FUSE GLASS 7.5A 32VAC/VDC 1AG datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 25V X7R 0805 datasheet.pdf